دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه‌ی پایدار در سواحل مکران

پیرو برگزاری اولین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه‌ی پایدار در سواحل مکران در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ و استقبال کم نظیر فعالان اقتصادی و مقامات عالی رتبه‌ی داخلی و خارجی، ستاد توسعه سواحل مکران در نظر دارد دومین همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکران را در بهمن ماه سال جاری در تهران و سواحل مکران برگزار نماید.
دومین دوره این همایش در حالی برگزار می گردد که مقامات عالی رتبه‌ی نظام جمهوری اسلامی ایران و در رأس همه، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بر آشکار سازی ظرفیت‌های منطقه‌ی مکران به عنوان «گنج فراموش شده» اتفاق نظر داشته و بر تلاش گسترده و هماهنگ همه‌ی دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف جهت توسعه‌ی این منطقه‌ی استراتژیک و بهرمندی و توانمندسازی جامعه‌ی محلی و توسعه‌ی پایدار سواحل مکران تأکید دارند.
دومین همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه‌ی پایدار سواحل مکران نمایانگر عزم ملی و بسیج اراده‌ها برای فعلیت درآوردن ظرفیت‌های این منطقه‌ی استراتژیک کشورمان می‌باشد. برگزاری این همایش، فرصتی کم نظیر برای فعالان اقتصادی ایرانی و صاحبان خارجی فناوری و سرمایه برای آشنایی با طرح‌ها و برنامه‌های دستگاه‌های اجرایی و توسعه‌ی همکاری‌های بین‌المللی فراهم ساخته تا از این رهگذر گام های موثر دیگری در توسعه منطقه برداشته شود.


برنامه پنل‌های دومین همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری و توسعه پایدار در سواحل مکرانپنل صنایع و معادن

 پنل شهرسازی

 پنل تامین مالی بین‌المللی و سرمایه گذاری خارجی

 پنل معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری استان هرمزگان

 پنل حمل و نقل

 پنل نفت، گاز و پتروشیمی

 پنل نیرو (آب و برق)

 پنل شیلات و کشاورزی

 پنل فرصت‌های سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار

 پنل فرصت‌های سرمایه گذاری گردشگری و اکوتوریسم دریایی

 پنل فرصت‌های سرمایه گذاری زیست محیطی